Nowa produkcja

Wize NV3
03/14/2017

Firma Prestigio oficjalnie wprowadziła na rynek nowy produkt – Wize NV3, kolorowy smartfon z systemem Android Marshmallow i ekranem o przekątnej 5 cali i czterordzeniowym procesorem.

Urządzenie z pewnością docenią osoby, preferujące barwny wizerunek i oryginalność. Do wyboru jest żywa pomarańcz, jasna zieleń, ciemny granat lub klasyczna czerń – wybierz kolor, który doskonale pasuje do twojego stylu.

Czterordzeniowy procesor 1,2 GHz gwarantuje i niezawodna wydajność, którą podkręca najpopularniejszy system operacyjny: Android 6.0 Marshmallow Dzięki temu Wize NV3 wyposażony jest w inteligentny tryb oszczędzania energii Doze i wiele innych nowoczesnych funkcji. 8 GB pamięci wewnętrznej wystarczy na najważniejsze aplikacje i zdjęcia. Ilość pamięci można łatwo zwiększyć za pomocą karty micro SD do 32 GB pojemności.

Dzięki 5-calowemu wyświetlaczowi może zastąpić tablet. Granie, czytanie, praca i surfowanie po sieci stają się łatwiejsze i wydajniejsze. Mimo tego, telefon jest wciąż wystarczająco kompaktowy, aby obsługiwać go jedną ręką.

Miłośnicy fotografii docenią dwie lampy błyskowe – na aparacie tylnym 5,0 MP i przednim 2,0 MP. Teraz fotografowanie i nagrywanie filmów jest możliwe w każdych warunkach oświetleniowych.

Prestigio Wize NV3 obsługuje dwie karty SIM, dzięki czemu możesz łatwo zoptymalizować budżet na połączenia internetowe, korzystając z różnych taryf w jednym wygodnym urządzeniu.