Nowa produkcja

Wize 3401 3g
03/15/2017

Firma Prestigio oficjalnie wprowadziła na rynek nowy produkt – tablet z szerokim wyświetlaczem o przekątnej 10,1 cala, dużej wydajności i szerokiej gamie opcji łączności – Wize 3401 3G.

To doskonały wybór na codzienny użytek. Urządzenie bardzo docenią studenci z uwagi na mobilność i łączność 3G. Poza tym ci, którzy dużo podróżują w interesach, wybiorą Wize 3401 3G jako osobistego asystenta na co dzień.

Dzięki przekątnej 10,1 cala można zobaczyć więcej podczas pracy, surfowania po sieci i rozrywki. Urządzenie jest jednak bardzo mobilne – dlatego Wize 3401 jest doskonałym gadżetem do zabrania ze sobą w każde miejsce.

Wize 3401 3G wyróżnia się ze względu na łączność. Obsługa Internetu 3G gwarantuje, że użytkownik nie będzie polegać na dostępności Wi-Fi, podczas gdy druga kartę SIM można wykorzystywać do rozmów. Wize 3401 3G pozwala nadążyć za szybkim tempem codzienności, będąc w kontakcie przez cały dzień.

Choć Wize 3401 3G nie ma specyfikacji tabletu flagowego, może z łatwością sprostać codziennym potrzebom. Czterordzeniowy procesor 1,3 GHz MTK8321 wraz z 1GB pamięci RAM zapewni wygodę czytania, oglądania filmów, grania w ulubione gierki i pracę na dokumentach – wszystko na raz i bez pauz. Wydajność tabletu podnosi zaktualizowany system Android 6.0 Marshmallow, który wydłuża również czas pracy na baterii Wize 3401 3G za pomocą trybu Doze, umożliwiającego oszczędzanie baterii, a także pozwala na personalizację aplikacji w szerokim zakresie.

Tablet może służyć również do robienia zdjęć i nagrywania filmów: aparat tylny 2,0 MP z lampą błyskową pomoże robić fotografować nawet w słabych warunkach oświetleniowych, podczas gdy aparat tylny 0,3 MP może służyć do wideorozmów. Wszystkie ulubione aplikacje, dziesiątki książek i niemal niezliczona ilość plików do pracy i nauki zmieści się na 8 GB pamięci ROM. Za pomocą karty micro SD do 32 GB można z łatwością zwiększyć ilość pamięci wewnętrznej.