Nowa produkcja

Wize 3131 3G
03/23/2017

Firma Prestigio oficjalnie wprowadziła na rynek nowy produkt – tablet Wize 3131 3G z szerokim wyświetlaczem IPS o przekątnej 10,1 cala, dużej wydajności i szerokiej gamie opcji łączności.

Urządzenie to będzie wspaniałym asystentem dla osób, doceniających mobilność i nieprzerwaną łączność z Internetem. Jest dość obszerne, aby zmieścić wszystkie zalety grania, czytania, oglądania wideo i surfowania po sieci. Mimo tego jest wciąż wystarczająco mobilne, aby trzymać je w torebce. Wize 3131 3G wyróżnia się jasnym i wyraźnym wyświetlaczem IPS o przekątnej 10,1 cala, który pomaga użytkownikowi w pełni cieszyć się oglądaną treścią.

Jedna z najbardziej przydatnych funkcji Wize 3131 3G to doskonała łączność z Internetem. Można uruchomić dwie karty SIM do dwóch taryf: jedną do tanich rozmów i drugą do szybkiego niczym błyskawica łącza internetowego 3G. Ten tablet jest więc doskonałym wyborem dla osób, które chcą być on-line w każdej chwili dnia.

Temu tabletowi starczy wydajności na większość zadań, jakie można sobie wyobrazić. Czterordzeniowy procesor w połączeniu z 1 GB pamięci RAM gwarantują, że urządzenie będzie działać płynnie, umożliwiając wielozadaniowość. Zaktualizowana wersja systemu operacyjnego Android OS podkręca sprzęt, umożliwiając urządzeniu jeszcze większą wydajność. Użytkownicy pokochają liczne możliwości personalizacji oraz inne nowoczesne funkcje.

Dodatkowo Wize 3131 3G jest pojemny, dlatego y\użytkownik może przechowywać na nim liczne informacje: 16 GB pamięci wewnętrznej można łatwo i tanio rozszerzyć za pomocą karty micro SD o pojemności do 32 GB. Pamięć można wykorzystać zarówno na pobrane pliki, jak i tworzone treści – aparat tylny 2,0 MP i przedni 0,3 MP umożliwiają tworzenie zdjęć i filmów.