Nowa produkcja

Prestigio Muze B7
09/26/2017

Prestigio ma przyjemność ogłosić premierę nowego urządzenia – Muze B7, smartfona o pięciocalowym, zakrzywionym ekranie 2.5D, zaawansowanej kamerze 13.0 MP i 2 GB RAM, dostępnego w złocie i czerni.

Nowy smartfon Prestigio ma wszystkie funkcje niezbędne dla wszystkich osób codziennie korzystających z urządzeń tego typu. Wysoka wydajność, piękny design i konkurencyjna cena – to połączenie przekona każdego.

Muze B7 jest wyposażone w ekran o wysokiej jasności. 5 cali to obecnie najpopularniejsza przekątna ekranu, gdyż daje ona dodatkowe możliwości podczas korzystania z cyfrowych treści. Dzięki rozdzielczości HD i technologii IPS ekran jest jeszcze jaśniejszy i wyraźniejszy.

Dzięki smukłej obudowie, zakrzywionemu ekranowi 2.5D i modnej kolorystyce (klasyczna czerń lub luksusowe złoto) smartfon przyciąga wzrok nowoczesnym wyglądem.

Miłośnicy mobilnej fotografii docenią ten smartfon. Zaawansowana tylna kamera 13.0 MP z doskonałą lampą błyskową LED gwarantuje świetne zdjęcia nawet przy słabym oświetleniu. Dzięki automatycznemu ustawianiu ostrości robienie zdjęć jest proste i wygodne, a przednia kamera 2.0 perfekcyjnie nadaje się do robienia zdjęć selfie i prowadzenia wideorozmów.

Czterordzeniowy procesor i 2 GB RAM gwarantują wysoką wydajność we wszystkich Twoich codziennych zadaniach – od czytania i przeglądania Internetu po oglądanie filmów w HD i odpalanie gier z zaawansowaną grafiką. Klientom spodoba się multitasking i możliwość przełączania aplikacji bez żadnych opóźnień.

Muze B7 działa pod systemem Android 6.0 Marshmallow. System ten zapewnia wszystkie funkcjonalności nowoczesnego smartfona i dostęp do miliona przydatnych aplikacji, w tym wszystkich najpopularniejszych od Google – Gmail, Mapy, Zdjęcia itd.

Osoby oszczędne docenią obsługę dual SIM. Jedna karta SIM może być do szybkiego Internetu 3G, a druga dla tanich rozmów, aby zawsze być w kontakcie z rodziną i znajomymi oszczędzając przy tym pieniądze.