Nowa produkcja

Prestigio Muze A7
09/05/2016

Prestigio, międzynarodowy producent urządzeń mobilnych, elektroniki użytkowej i akcesoriów znany w 85 państwach, ogłasza wydanie nowego telefonu z kamerą, z ośmiordzeniowym procesorem, 2 GB RAM i wyświetlaczem IPS on-cell – Prestigio Muze A7.

„W epoce informatyzacji prędkość jest najważniejszą cechą współczesnych urządzeń. Im szybciej można dotrzeć potrzebnej treści, tym przydatniejszy jest smartfon w życiu codziennym. Jestem dumny, że firma Prestigio idzie z duchem czasu i zawsze jest w stanie odpowiedzieć na potrzeby użytkowników, dostarczając najskuteczniejsze nowoczesne urządzenia! Najnowszym z nich jest Prestigio Muze A7!

Dzięki ośmiordzeniowemu procesorowi nasz nowy smartfon pozwala użytkownikom stawić czoła wszelkim wyzwaniom, jakie może postawić współczesne społeczeństwo – i sprostać im w kilka sekund! Zaawansowany technologicznie procesor wspiera 2 GB RAM, dzięki czemu można wykonać niemal każde zadanie. Z pewnością poza potężnym wnętrzem dodaliśmy inne ponadprzeciętne parametry – twórz piękne treści za pomocą kamer 13 MP (tył) i 5 MP (przód), obejrzyj je na olśniewającym wyświetlaczu IPS on-cell 5,3” HD (720 x 1280), korzystaj z obsługi dwóch kart SIM i zakochaj się w swoim urządzeniu od pierwszego wejrzenia – proponujemy rozmaite motywy kolorystyczne, które podkreślą twój osobisty styl!” - Anton Wołczenkow, dyrektor handlowy Prestigio na Europę Bliski Wschód i Afrykę, na temat wydania Muze A7.

Z pewnością główną cechą Muze A7 jest jego ponadprzeciętna wydajność. Potężny ośmiordzeniowy procesor to kolejny krok, który czyni ten smartfon naprawdę CZOŁOWYM urządzeniem nie tylko w linii produktów Prestigio Muze, lecz na całym rynku. W połączeniu z 2 GB RAM umożliwia wykonywanie wszelkiego rodzaju zadań – od wyjątkowo szybkiego wyszukiwania aż po nowoczesne gry na najszybszych ustawieniach, oglądanie filmów w jakości HD i edycję wielkich plików. Co najistotniejsze, użytkownik może korzystać z zalet wielozadaniowości, przełączając pomiędzy kilkoma jednocześnie działającymi aplikacjami.

Wysokiej jakości treść wymaga wyświetlacza o zaawansowanych parametrach. Ten telefon na jeden z najlepszych ekranów, jakie można sobie wyobrazić. 5,3 cala czyni granie, oglądanie filmów, czy nawet zwykłe przeglądanie stron www lub pracę z dokumentami wygodniejszymi i przyjemniejszymi. Wysoka rozdzielczość (720 x 1280), IPS i technologia on-cell gwarantują, że niczego nie przegapisz, oglądając filmy z HD i grając w malownicze gry, które cieszą oczy.

Muze A7 ma ponadprzeciętne kamery, umożliwiające tworzenie treści i stały kontakt z przyjaciółmi i rodziną podczas podróży. Spróbuj kamery tylnej 13,0 MP z potrójną lampą błyskową LED do zdjęć i filmów – i wyobraź sobie, że jesteś prawdziwym filmowcem lub profesjonalnym fotografem. Rób piękne autoportrety za pomocą aparatu przedniego 5,0 MP, publikuj je w sieciach społecznościowych i miej wiele polubień i obserwujących. Tu oczywiście masz dodatkowy bonus: wszystkie twoje wideorozmowy pozwolą rodzinie i znajomym zobaczyć cię w wysokiej jakości!

Potężny sprzęt dostaje dodatkowego kopa dzięki bardzo lubianemu systemowi Android 5.1, który jest fabrycznie zainstalowany na Prestigio Muze A7. Dlatego ten smartfon jest jeszcze mocniejszy! Dzięki Material Design jest bardzo użyteczny i świetnie wygląda. Sklep Google Play umożliwia dostęp do milionów aplikacji i aktualizacji.

Muze A7 jest wyposażony w 16 GB pamięci wewnętrznej przez producenta. To najpopularniejsza ilość miejsca w smartfonach. Jednakże, jeżeli użytkownik zapragnie rozszerzyć pamięć, aby zmieścić na smartfonie więcej plików, można to zrobić za pomocą karty microSD do 32 GB. Popularne pamięci w chmurach pozwalają na rozszerzanie przestrzeni dyskowej niemal w nieskończoność. Dla oszczędnych przewidziana została funkcja Dual SIM. Korzystając z 2 różnych taryf do rozmów i do Internetu lub po to, aby mieć kontakt ze wszystkimi na liście kontaktów niezależnie od operatora sieci komórkowej, można uczynić swoje urządzenie jeszcze pożyteczniejszym.

Muze A7 to nie tylko potężne i nowoczesne urządzenie – jest to też doskonały dodatek, który może podkreślić styl. Wybierz spośród różnych kolorystyk — czysta biel, pyszne złoto, elegancka szarość lub klasyczna czerń – i dopełnił swój wizerunek. Pomimo szerokiego ekranu Muze A7 jest cichy, kompaktowy i wygodny w obsłudze nawet jedną ręką. Dlatego jest doskonałym wyborem dla poważnego przedsiębiorcy czy stylowej dziewczyny o drobnych dłoniach. Cała ta olśniewająca treść idzie oczywiście w parze z firmowym znakiem Prestigio – cena jest uczciwa i przystępna.