Nowa produkcja

Prestigio® Muze A5
09/05/2016

Prestigio, międzynarodowy producent urządzeń mobilnych, elektroniki użytkowej i akcesoriów znany w 85 państwach, ogłasza wydanie nowego telefonu z systemem Android 5.1, Dual SIM oraz aparatem tylnym 8 MP i przednim 2 MP – Prestigio@ Muze A5.

"Jakie parametry musi mieć smartfon, aby wykonać wszystkie zwyczajne zadania? Zadaliśmy sobie to pytanie i stworzyliśmy Muze A5, który jest wprost cudowny. Dzięki potężnemu czterordzeniowemu procesorowi 1,2GHz i 1 GB RAM będziesz móc przeglądać Internet, pracować na dokumentach, oglądać filmy, grać w gry i wykonywać inne codzienne czynności - doświadcz wielozadaniowości. Wysokiej jakości aparaty (8 MP z tyłu i 2 MP z przodu) otworzą nowe możliwości w zakresie zdjęć i filmów w ruchu, a wyraźny wyświetlacz HD zmieni wygodne oglądanie w prawdziwą przyjemność. Muze A5 pasuje niemal każdemu – zwłaszcza z uwagi na kolory, w jakich został za projektowany (szary, złoty i niebieski – wedle gustu!). To wspaniałe urządzenie dla stylowych młodych ludzi, którzy chcą potężnego urządzenia w uczciwej cenie, dbając o swój wizerunek," – dyrektor handlowy Prestigio na Europę Bliski Wschód i Afrykę, na temat wydania Muze A5.

Elegancja robi wrażenie. Wygląd Muze A5 jest wygląda zaś tak cudownie, że pokochasz go od pierwszego wejrzenia. Wyśmienita obudowa i wyraziste barwy (wybierz elegancką szarość, pyszne złoto lub stylowy błękit) towarzyszą wyraźnemu i jasnemu wyświetlaczowi IPS 5,0” HD (720 x 1280). Urządzenie łatwo trzyma się w ręce i bardzo wygodnie obsługuje, a jednocześnie jest wystarczająco szerokie, aby oglądać na nim filmy i pracować na dokumentach. Miej dodatkową przyjemność z oglądania filmów i zdjęć, grania i czytania książek na szerokokątnym wyświetlaczu w realistycznych kolorach. W dodatku the Prestigio® Muze A5 jest nie tylko piękny, lecz również inteligentny. Nowoczesny czterordzeniowy procesor gwarantuje potężną wydajność, tak więc większość zadań można wykonać z łatwością. Spróbuj wielozadaniowości, przełączając z jednej aplikacji na drugą, graj w wymagające zasobów gry i oglądaj filmy online w Full HD 1080. Potężny procesor i 1 GB RAM gwarantują płynne działanie bez przerw. Ze swym potężnym Muze A5 będziesz cieszyć się chwilą.

Inteligentne wnętrze podkręca popularny Android 5.1. Skorzystasz ze wszystkich zalet urządzenia na czasie. Nowoczesny Material Design, intuicyjny interfejs i wyjątkowa wydajność uzupełniają miliony aplikacji dostępne w sklepie Google Play (w tym najlepsze od Google - Mapy, Gmail, Dysk, Zdjęcia itd.).

Prestigio® Muze A5 ma 2 świetne aparaty, które mogą zmienić cię we vlogerkę lub gwiazdę Instagrama. Uchwyć zabawne sytuacje albo wyjątkowe chwile w locie i twórz piękne i jakościowe treści jak profesjonalny artysta-fotografik. Dzięki 2 MP kamerze przedniej doświadczysz też "selfie" na nowo i skorzystasz z wideorozmów.

Dzięki dwóm kartom SIM Muze A5 otwiera przed swoim posiadaczem podwójne możliwości. Bądź w kontakcie ze wszystkimi przyjaciółmi, nie ważne czy korzystają z usług tego samego operatora sieci komórkowej co ty, czy nie. Włączaj różne taryfy do rozmów i połączenia z Internetem i oszczędzaj pieniądze. Wybierz operatorów sieci komórkowej wedle gustu i korzystaj z ich zalet.

Muze A5 ma wszystkie parametry, aby zasłużyć sobie na miano doskonałego smartfona do codziennego użytku: elegancki wygląd, inteligentny środek, duży jasny wyświetlacz oraz dwie karty SIM. A co najważniejsze, przystępną cenę — to idealny stosunek jakości do ceny.