Nowa produkcja

Prestigio Muze G7 LTE
07/27/2018

Urządzenie od Prestigio zadowoli miłośników prawdziwie ekstremalnych doznań. Szybki i chroniony przed pyłem, kurzem i wodą smartfon Muze G7 LTE we wstrząsoodpornej obudowie to niezłomny bohater zdolny wytrzymać każdą próbę.

Prestigio Muze G7 LTE to smartfon zaprojektowany w standardzie IP68. Droższe urządzenia mogą mu pozazdrościć wytrzymałości i niezawodności. Pyło- i wodoszczelne urządzenie z mocnym zabezpieczeniem przeciwwstrząsowym to świetne rozwiązanie dla zwolenników aktywnego trybu życia i miłośników sportów ekstremalnych. Smartfon obsługuje 4G, dzięki czemu właściciele mogą korzystać z zalet szybkiego internetu.

Specyfikacje tego niezniszczalnego smartfona spełniają wszystkie wymagania, stawiane nowoczesnym urządzeniom. Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na wysokiej jakości ekran. 5-calową przekątną od dawna uważa się za optymalny kompromis pomiędzy kompaktowym rozmiarem a wygodą. Matryca IPS zapewnia wyraźne obrazy i realistyczne barwy w każdych warunkach oświetleniowych. Rozdzielczość 720x1280 HD pozwala oglądać zdjęcia i filmy wyraźnie i bez pikseli. Ważnym zabezpieczeniem ekranu jest Gorilla Glass 3, szkło odporne na zarysowanie i stłuczenie.

Możliwości techniczne urządzeń wstrząsoodpornych są często ograniczone, ale Prestigio Muze G7 LTE ma dość dobry system operacyjny. 64-bitowy czterordzeniowy procesor szybko przetwarza zapytania, dzięki czemu użytkownicy mogą z łatwością grać online, przeglądać strony www i jednocześnie wykonywać inne zadania. Wbudowana 2 GB RAM i 16 GB pamięci wewnętrznej wystarczają na wszystkie codzienne zadania. Ilość pamięci można zwiększyć, wkładając kartę microSD w osobne wejście. Twórcy zatroszczyli się o czas pracy na baterii. Pojemność 4000 mAh umożliwia długotrwałe działanie bez doładowywania.

Aparat tylny 13MP umożliwia użytkownikowi Prestigio Muze G7 LTE robienie idealnych zdjęć. Miłośnicy ekstremów mogą liczyć na bardzo ekscytujące ujęcia: miasto z lotu ptaka, rzadkie zwierzęta, piękne widoki z niecodziennej perspektywy. Wysokiej jakości aparat jest w zasięgu ręki, działa dobrze zarówno w dzień jak i nocą, co pozwala robić unikatowe zdjęcia.

Wzornictwo uwzględnia wszelkie zasady ergonomii. Obudowa o zaokrąglonych rogach nie wyśliźnie się i nie wypadnie z ręki, a dzięki niezawodnym zabezpieczeniom pył, woda ani uszkodzenia mechaniczne nie sprawią temu urządzeniu niespodzianki. Czarna obudowa doskonale pasuje do sprzętów sportowych, mundurów i codziennych stylizacji miejskich, dlatego Prestigio Muze G7 LTE będzie popularny zarówno wśród osób pracujących w trudnych warunkach, jak i zawodników, miłośników sportów ekstremalnych oraz wszystkich uprawiających aktywny wypoczynek.