Nowa produkcja

Prestigio MultiKey
12/11/2014

Prestigio, międzynarodowy wytwórca urządzeń przenośnych, elektroniki użytkowej i akcesoriów, ma zaszczyt przedstawić Państwu Prestigio MultiKey, nowoczesny sposób na śledzenie swoich przedmiotów wartościowych.

Jest to mały i stylowy brelok, który z wykorzystaniem najnowszych technologii zapobiega utracie przedmiotów osobistych i wartościowych. Urządzenie obejmuje system zapobiegający zgubieniu oraz funkcje dwustronnego wyszukiwania, latarki i zdalnego fotografowania. MultiKey współpracuje ze smartfonami oraz tabletami PC z systemem Android 4.3 lub nowszym i Bluetooth 4.0 lub nowszym.

– To mały inteligentny pomocnik, który zawsze znajdzie twoje urządzenia przenośne, pilot lub klucze, które zawieruszyły się gdzieś w domu. Koniec z tymi czasochłonnymi, nerwowymi poszukiwaniami. MultiKey pozwala znaleźć te przedmioty w kilka sekund – powiedział Marek Horyl, dyrektor ds. operacyjnych Prestigio w Europie, na Środkowym Wschodzie i w Afryce, prezentując nowe urządzenie.

Pobierz specjalna aplikację MultiKey dostępną za darmo w MultiStore, zainstaluj ją na swoim urządzeniu mobilnym podłączonym do MultiKey przez Bluetooth i korzystał z pełnej kontroli nad położeniem swoich gadżetów.

Jak znaleźć smartfon lub tablet

Zapomnij o czasach, gdy trzeba było przewrócić dom do góry nogami w poszukiwaniu zapodzianego urządzenia mobilnego. Teraz aby znaleźć swój smartfon lub tablet wystarczy dwukrotnie kliknąć na MultiKey. Po naciśnięciu przycisku podłączone urządzenie mobilne wyda sygnał i ujawni swoje położenie.

Jak znaleźć klucze i inne wartościowe przedmioty z MultiKey

Zazwyczaj właśnie wtedy, kiedy te rzeczy są najbardziej potrzebne, trudno jest je szybko znaleźć w domu. Często leżą nie na swoim miejscu wtedy, gdy zależy nam na czasie. MultiKey rozwiązuje ten problem, powiadamiając cię o położeniu danego przedmiotu po naciśnięciu przycisku w aplikacji.

Kosztowności nigdy się nie zgubią

Możesz zapobiec zgubieniu smartfona, tabletu czy innych cennych przedmiotów, tagując je za pomocą MultiKey. W tym przypadku brelok ostrzeże cię, że znajduje się poza zasięgiem połączenia ze smartfonem lub tabletem.

Wygodne autoportrety

Prestigio MultiKey to doskonały pilot do aparatu w twoim urządzeniu mobilnym. Możesz umieścić swoje urządzenie gdzieś przed sobą lub czymś innym i jednym naciśnięciem MultiKey zrobić zdjęcie.

Pełna łączność z urządzeniem

Zawsze wiesz o nieodebranych połączeniach i otrzymanych SMS-ach, bo gdy przychodzą na telefon, MultiKey piszczy i miga.

Latarka

Jednym kliknięciem można zmienić MultiKey w małą latareczkę – kliknij i przytrzymaj kilka sekund aby włączyć/wyłączyć światło.