Nowa produkcja

Grace Z3
03/27/2017

Firma Prestigio oficjalnie wprowadziła na rynek nowy, długo oczekiwany produkt – tańszą wersję flagowego Grace Z5 – Grace Z3. Ma podobne wzornictwo, lecz uproszczone funkcje. Grace Z3 to modny smartfon wyposażony w wyświetlacz o przekątnej 5,3 cala w technologii on-cell, czterordzeniowy procesor i aparat 8,0 MP z lampą błyskową o trzech diodach LED w płaskiej, smukłej obudowie.

Urządzenie to zostało stworzone dla osób, które lubią wyróżnić się z tłumu. Wygląda fantastycznie dzięki metalizowanej obudowie, eleganckiemu wzornictwu i cienkości jedynie 8,3 mm. Jasny ekran 5,3 cala ma rozdzielczość HD i wyświetla szczegółowe treści, zaś zastosowana w ekranie technologia IPS gwarantuje realistyczne kolory.

Grace Z3 jest nie tylko piękny, lecz również wystarczająco inteligentny, aby zostać twoim osobistym asystentem. Jest wyposażony w procesor czterordzeniowy MT6580A 1,3 GHz oraz 1 GB pamięci RAM. Jest więc wystarczający do przeglądania stron www, pogawędek w sieciach społecznościowych, oglądania filmów HD online bez pauz i zarządzania resztą twoich codziennych wyzwań. Dodatkowo Grace Z3 działa pod systemem Android 6.0 Marshmallow, co pomaga zoptymalizować jego wydajność, wydłużyć czas pracy na baterii i zapewnić wszystkie możliwości nowoczesnego urządzenia.

Godna uwagi lampa błyskowa z trzema diodami LED wraz z aparatem tylnym 8,0 MP gwarantuje, że zdjęcia robione aparatem Grace Z3 zadowolą nawet najbardziej wymagających użytkowników Aparat przedni 2,0 MP odpowiada za wysokiej jakości autoportrety i wideorozmowy.

Z myślą o oszczędnych użytkownikach, firma Presitgio wyposażyła urządzenie w wejścia na dwie karty SIM. Funkcja ta umożliwia korzystanie z dwóch taryf , np. jednej do szybkiego Internetu, a drugiej do tanich rozmów.