Nowa produkcja

Prestigio Grace S7 LTE
08/15/2017

Jeśli szukasz urządzenia o zaawansowanych funkcjach w uczciwej cenie, z pewnością docenisz Prestigio Grace S7 LTE. Wyróżnia go pojemna bateria, cienka obudowa z metalu, ekran 2,5 D oraz zaawansowane kamery.

Bateria litowo-jonowa o pojemności 5000 mAh umożliwia działanie bez ładowania, co w połączeniu ze smukłą formą, treścią i systemem operacyjnym stanowi o wysokiej atrakcyjności flagowego smartfonu Grace. Poza tym nowy smartfon wyposażony jest w łącze internetowe 4G LTE, co pozwala z przyjemnością używać szybkiego internetu (do 150 Mb/s) oraz wysokiej jakości rozmów telefonicznych.

Grace S7 LTE to bardzo korzystny wybór dla miłośników wysokiej jakości fotografii i filmów. Aparat tylny 13MP z czujnikiem OmniVision, lampa błyskowa z czterema diodami LED i przysłoną F2.0 gwarantuje wyraźne fotografie w dzień i w nocy. Szybkie ogniskowanie ostrości pozwala uchwycić ważne chwile. Aby włączyć aparat, wystarczy dwukrotnie przycisnąć włącznik. Lampa błyskowa LED o czterech diodach może też posłużyć za dodatkowe oświetlenie lub potężna latarka.

Aparat przedni 8,0 MP umożliwia robienie wysokiej jakości zdjęć i 'selfie’. Firma Prestigio dodała łatwe w użyciu funkcje aparatu przedniego: czasomierz do autoportretów, geotargetowanie, tryb ciągły i panoramiczny i wiele innych.

Prestigio Grace S7 LTE wyposażony jest w 64-bitowy, czterordzeniowy procesor i najnowszy system Android 7.0 Nougat. Powiadomienia można łatwo ustawić bez dostępu do menu ustawień.

Smartfon znajdzie uznanie wśród klientów, doceniających gustowne i praktyczne wzornictwo. Cienka metalowa obudowa 8,7 mm wraz z zaokrąglonym ekranem 2,5D to wcielenie eleganckiej i stylowej formy. Jasny i szeroki ekran 5,5'' wyróżnia to urządzenie: Technologia IPS odpowiada za czyste, realistyczne kolory oglądanych dokumentów, zdjęć i filmów.