Nowa produkcja

Prestigio Grace 3157 4G
09/13/2017

Prestigio ma przyjemność ogłosić premierę nowego urządzenia – stylowego, przenośnego i potężnego siedmocalowego tabletu z technologią 4G, opartego na systemie operacyjnym Android 7.0 – Grace 3157 4G. Dzięki łączności 4G LTE klienci otrzymują Internet szybki jak błyskawica i cały szereg nowych możliwych zastosowań dla tabletu. Tablet pozwala na grę w trybie multiplayer bez żadnych przerw, ściąganie dużych plików w kilka sekund, oglądanie filmów bez konieczności buforowania i szybkie ładowanie się stron internetowych.

Siedmiocalowy ekrany w rozdzielczości HD (720 x 1280) , w technologii IPS pozwala na realistyczne odwzorowanie obrazu o jasnych kolorach i dużej szczegółowości. Klienci mogą jednak nie tylko odtwarzać treści, ale także samodzielnie je tworzyć: Tylna kamera 2.0 MP pozwala na robienie wyraźnych zdjęć, a głównym zadaniem przedniej kamery 0.3 MP są wideorozmowy.

Tablet Grace 3157 3G może się poszczycić niepowtarzalnym designem dzięki smukłej obudowie o zaokrąglonych rogach. Dostępny jest w klasycznej czerni, która równie dobrze sprawdzi się w kontekście biznesowym, jak i w młodzieżowym.

Grace 3157 3G ma preinstalowany najnowszy system operacyjny Android, 7.0 Nougat, dzięki czemu klienci będą czerpać korzyści ze wszystkich możliwości, jakie daje najnowszy Android, w tym inteligentnego oszczędzania baterii w trybie 'uśpienie w ruchu' oraz licznych opcji dostosowywania systemu do własnych potrzeb.

Specyfikacja tabletu gwarantuje wydajność przy codziennych zadaniach. Efektywność jest zapewniona przez czterordzeniowy procesor MT8735D 64-bit o taktowaniu do 1.1GHz  i 1 GB RAM.

Dzięki poręcznym rozmiarom tabletu wykonywanie połączeń telefonicznych jest wygodne. Grace 3157 4G wspiera dwie karty SIM, więc posiadacz może zoptymalizować swój budżet na rozmowy i połączenia z Internetem.