Nowa produkcja

Oświetlenie LED – Prestigio dla inteligentnego domu
09/11/2014

Marka Prestigio, specjalizująca się w łączeniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych oraz eleganckiego design’u, prezentuje gamę innowacyjnych rozwiązań wpisujących się w koncepcję inteligentnego domu – zarządzany bezprzewodowo system oświetlenia z regulowanym poziomem jasności.

Zapomnij o przełączniku w ścianie! Reguluj poziom oświetlenia wprost z tabletu czy smartfona, który zawsze jest pod ręką. LED-owe żarówki Prestigio są energooszczędne, a ich cykl życia jest wydłużony. Specjalny tryb rozrywkowy zamieni Twój salon w salę taneczną, powodując, że światła poruszają się w takt muzyki.

– Wiele elementów elektroniki konsumenckiej jest definiowana na nowo. Stają się bardziej funkcjonalne, łatwiejsze do zarządzania i przynoszą użytkownikom więcej korzyści. Nasze nowe produkty oświetleniowe Prestigio LED, stanowiące wyposażenie inteligentnego domu, są właśnie kwintesencją takiej funkcjonalności. Chcemy, aby nasi klienci poczuli innowacyjność rozwiązań, które uczynią nasze życie bardziej komfortowym – mówi Sylwia Koza, Marketing & PR Manager marki Prestigio.

Gama produktów oświetleniowych Prestigio LED składa się z trzech modeli: Smart Color LED Light PRLED7E27 z systemem barw RGB, Smart LED Light Warm White (3000k) oraz Smart LED Light Cold White (5000k). LED-owe żarówki Prestigio generują snop światła 500lm, co jest równe mocy 60W dostarczanych przez tradycyjne ogniwa żarowe z minimalnym poziomem zużycia na poziomie 7W. Zużycie oświetlenia LED Prestigio w trybie czuwania ograniczone jest do zaledwie 0.5W.

Żarówki są łatwe w użyciu. Wystarczy wymienić zwykłe ogniwa na Prestigio LED, aby z odległości do 15 metrów, przy użyciu aplikacji na smartfonie lub tablecie korzystającym z technologii Bluetooth 4.0, móc sterować domowym oświetleniem.

Oświetlenie może być podzielone na sekcje i zarządzane niezależnie od siebie. Natężenie światła jest regulowane, natomiast włączanie i wyłączanie żarówek to proces zautomatyzowany, przebiegający na podstawie grafiku bądź trybu odliczania.

System oświetlenia Prestigio może być zintegrowany z centralką MultiCenter Smart Home Ready, jako segment współpracujący z innymi elementami wyposażenia inteligentnego domu. Poziom zużycia energii nadzorowany jest przez odpowiednią aplikację, a dostęp do panelu zarządzania zabezpieczony kodem PIN.

Model PRLED7E27 umożliwia także szybką i łatwą zmianę kolorów świecenia żarówki za pośrednictwem dedykowanej aplikacji.

Wszystkie modele żarówek Prestigio LED są już dostępne do sprzedaży.