Nowa produkcja

MultiPhone 8500 DUO: nieskazitelny dla nieograniczonej kreatywności
07/15/2014

Prestigio, międzynarodowy producent urządzeń mobilnych, elektroniki użytkowej i akcesoriów, znany w 85 rajach, ogłosić dziś wydanie nowego MultiPhone 8500 DUO z systemem Windows Phone, który zapewni odbiorcom bardziej spersonalizowane i konkretne wrażenia z użytkowania oraz lepszą łączność z najważniejszymi osobami, wydarzeniami i informacjami.

Wykorzystanie najnowszego sprzętu w konstrukcji MultiPhone 8500 DUO zapewnia optymalną wydajność w niezwykłą funkcjonalność. Nowatorskie rozwiązania w rodzaju czterordzeniowego procesora, aparatów 2 i 8 MP oraz wyświetlaczem IPS HD, umożliwiających użytkownikom zarówno fotografowanie jak i oglądanie wysokiej jakości zdjęć w biegu, stanowią doskonałe tło i bazę dla najnowszego systemu operacyjnego Windows Phone 8.1.

Dzięki możliwościom Dual SIM można odbierać połączenia na numer służbowy i prywatny z jednego telefonu bez dodatkowego sprzętu, dzięki czemu łatwiej jest rozplanować swój cenny czas.

– Surowe wzornictwo, 5-calowy wyświetlacz IPS i szybka praca naszego nowego MultiPhone 8500 DUO na Windowsie sprawiają, że to świetny wybór dla kadry zarządzającej. Smartfon pracujący w oparciu o usługi Microsoftu wygrywa w każdej sytuacji, która wymaga najszybszego działania na urządzeniu mobilnym – skomentował Jurij Antoszkin, Dyrektor Generalny Prestigio na Europę Środkowo-Wschodnią i Azję.

Użytkownicy Prestigio są jednymi z pierwszych szczęśliwców, którzy korzystają z najbardziej zaawansowanych usług Windows Phone 8.1 na nowym MultiPhone 8500 DUO. Są to najnowsze wersje:

 • Live Tiles pokazuje i aktualizuje ważne sprawy wprost na ekranie;
 • OneDrive przechowuje informacje użytkowników i udostępnia je z dowolnego miejsca;
 • Office 365 zapewnia wspaniałą wydajność i pełen zakres możliwości pracy z dokumentami; pozwala otwierać, edytować i udostępniać każdemu dokumenty programów Word, Excel i Power Point, a także notatki OneNote;
 • Action Center błyskawicznie pokazuje nowe działania i powiadomienia;
 • People Hub automatycznie łączy kontakty z sieci społecznościowych i książek adresowych, umożliwia wykonywanie połączeń, wysyłanie wiadomości tekstowych, rozmowy na Skype i wiele więcej z jednego dogodnego miejsca;
 • Senses obejmuje zestaw funkcji racjonalizujących wykorzystanie danych, przestrzeń dyskową i zużycie baterii.

Dzięki takim elementom jak zaawansowane kamery, potężny procesor, pojemna bateria oraz zachwycający wyświetlacz wysokiej jakości, nic nie ogranicza twojej kreatywności i wydajności. Prestigio MultiPhone 8500 DUO ma na wyposażeniu:

 • wyświetlacz IPS HD 5,0" (720x1280) zabezpieczony  Gorilla Glass 2 z pełną laminacją;
 • procesor czterordzeniowy Qualcomm MSM8212 1,2 GHz oraz 1 GB RAM dla płynnej wielozadaniowości;
 • aparat przedni 2 MP dla lepszej jakości rozmów konferencyjnych oraz aparat tylny 8 MP z autofokusem, który może pochwalić się najwyższą rozdzielczością obrazu;
 • rozwiązanie Dual SIM, które umożliwia odbieranie połączeń na numer służbowy i prywatny z jednego telefonu bez dodatkowego sprzętu, dzięki czemu łatwiej jest rozplanować swój cenny czas;
 • szybkie połączenie z Internetem i 3G umożliwia natychmiastowy dostęp do sieci i wysoką prędkość pobierania;
 • wytrzymały akumulator gwarantuje prawdziwą mobilność.

Poza tym Windows Phone 8.1 zainstalowany na Prestigio MultiPhone 8500 DUO ułatwia informatykom zarządzanie urządzeniami, a specjalistom – łączenie się z niezbędnymi aplikacjami i serwisami biznesowymi ze specjalnymi funkcjami, np. uproszczoną rejestracją urządzenia, wbudowanym klientem zarządzania urządzeniami, S/MIME dla poczty szyfrowanej i obsługą VPN.

MultiPhone 8500 DUO jest dostępny w sprzedaży od 20 lipca w cenie 210 USD.