Internetowe repozytorium plików cyfrowych

Bez plików cyfrowych ani rusz. Nasi Klienci i Partnerzy, a także przedstawiciele mediów z całego świata potrzebują codziennie ilustracji, zestawień danych i dokumentacji. By zapewnić im optymalne rozwiązanie, stworzyliśmy repozytorium internetowe zawierające wszystkie materiały marketingowe i prasowe. Strona digital.prestigio.com udostępnia wszystkie ilustracje wyrobów w różnych formatach i rozdzielczościach, przeznaczone do druku i do publikacji na stronach WWW. Baza ta zawiera ponadto dane techniczne wyrobów, filmy, katalogi, materiały ilustracyjne i nie tylko – wszystkie pliki dobrze zorganizowane, łatwe do odnalezienia i zawsze dostępne do pobrania.

Całą bazę przeszukiwać można według klucza, nazwy wyrobu, typu pliku, kategorii wyrobu, a nawet rodzaju kolekcji.

Niezależnie od możliwości bezpośredniego pobierania plików, Użytkownicy mogą udostępniać innym osobom pojedyncze pliki, a nawet całe utworzone indywidualnie zbiory. Dodatkowe informacje zawiera „Skrócona instrukcja obsługi” (dostępna do pobrania).
Zapraszamy do odwiedzenia strony digital.prestigio.com i zarejestrowanie własnego konta. Rozbudowujemy i doskonalimy to wydajne narzędzie na bieżąco, uzupełniając je w szczególności o kolejne języki.

Ewentualne pytania lub sugestie prosimy przesyłać na adres e-mail Zespołu Marketingowego firmy Prestigio: digital@prestigio.com