MultiPhone 3540 DUO
Spin the device 360 degrees by clicking the left mouse button

MultiPhone 3540 DUO

 

SMARTFON Z DŁUGO DZIAŁAJĄCĄ BATERIĄ DLA NOWYCH UŻYTKOWNIKÓW SYSTEMU ANDROID

 

Dbamy o użytkowników systemu Android: nowy smartfon PRESTIGIO MultiPhone 3540 DUO jest wyposażony w wysokowydajną baterię, która nie zawiedzie nawet w najbardziej pracowity dzień. Dzięki obsłudze dwóch kart SIM w trybie uśpienia możesz uzyskać znaczne oszczędności w trakcie długich pogawędek z przyjaciółmi i znajomymi.

Wybierz smartfon, który oferuje ogromną wartość i wyjątkową wydajność. Ze smartfonem PRESTIGIO MultiPhone 3540 DUO możesz cieszyć się rozrywką poprzez wyraźny 3,5-calowy ekran dotykowy.

Doskonały system operacyjny Android 4.1 JB i wysokowydajna bateria oznaczają, że ten telefon Cię nie zawiedzie. Począwszy od nawigacji, a skończywszy na przeglądaniu sieci – wszystko jest szybsze i prostsze.

Wyraź swój styl poprzez PRESTIGIO MultiPhone 3540 DUO. Elegancka, kompaktowa konstrukcja oznacza idealne dopasowanie do kieszeni – a także do Twojego stylu. Ten smartfon to radość z życia w podróży. 

Pozostań w kontakcie ze swoimi przyjaciółmi dzięki nowemu smartfonowi PRESTIGIO MultiPhone 3540 DUO. Korzystając z aparatu 3,2 Mpx, uchwycisz każdą chwilę. Możesz wysyłać wiadomości do przyjaciół i rozmawiać z nimi, korzystając jednocześnie z innych aplikacji. Miej dostęp do ulubionych aplikacji i publikuj posty bezpośrednio na Facebooku poprzez spersonalizowaną aplikację uruchomieniową. Smartfon PRESTIGIO MultiPhone 3540 DUO sprawi, że zawsze będziesz mieć kontakt ze swoimi przyjaciółmi.

Bateria

Słuchaj muzyki na żywo, sprawdzaj pocztę, wysyłaj zdjęcia w kilka sekund. Długo działająca (2000 mAh) bateria smartfona MultiPhone 3540 DUO przetrwa każdy dzień bez konieczności ponownego ładowania. Bez ograniczeń – wykorzystaj swój telefon do granic możliwości.

Ekran

3,5-calowy ekran smartfonu MultiPhone 3540 DUO zapewnia doskonałe wyświetlanie – bez względu na to, co oglądasz. Ciesz się wyjątkowym ekranem, który zapewnia wyraziste wyświetlanie obrazu – zdjęć, filmów i stron internetowych. Nowy system Android 4.1 JB automatycznie optymalizuje wyświetlanie obrazów, wyostrzając je i rozjaśniając. Zapewnia również najlepsze kontrast i zarządzanie kolorami.

Konstrukcja

Elegancka, kompaktowa konstrukcja smartfonu MultiPhone 3540 DUO oznacza idealne dopasowanie do kieszeni – a także do Twojego stylu. MultiPhone 3540 DUO jest wyposażony w optymalny 3,5-calowy ekran, dzięki któremu jest maksymalnie prosty w użyciu.

Został zaprojektowany jako wyważony i symetryczny w każdym aspekcie.

Nawigacja

MultiPhone 3540 DUO posiada funkcjonalną i elastyczną aplikację GPS. Teraz możesz wyszukiwać mapy, wyświetlać je oraz korzystać z precyzyjnej nawigacji GPS, gdziekolwiek jesteś.

Port słuchawek 3,5

Możesz podłączyć ulubione słuchawki i słuchać muzyki tak, jak założył to artysta. Port zapewnia najbardziej przestrzenny dźwięk z głębszym basem, wyrazistszym wokalem i bardziej słyszalnymi wysokimi dźwiękami w przypadku muzyki i filmów.