Nasza marka

Firma Prestigio oferuje wyjątkowe połączenie elegancji, wyrafinowania, wysokiej jakości wyrobu, nowoczesnych rozwiązań technicznych i najnowocześniejszego design’u. Naszą ofertę luksusowych, lecz przystępnych produktów informatycznych i wyrobów elektroniki użytkowej kierujemy do tych, którzy cenią nowoczesny styl życia.

Przyczyniamy się do poprawy jakości życia, kierując się zawsze następującymi zasadami: 

  • Oferujemy szeroki, lecz przemyślany asortyment wyrobów łączących nowoczesność techniczną z nowatorskimi wzorami użytkowymi.
  • Wprowadzamy wyroby spełniające oczekiwania nowoczesnego użytkownika w życiu prywatnym i w pracy.
  • Prowadzimy rygorystyczną kontrolę jakości i świadczymy naszym konsumentów usługi dodatkowe, a w tym jedną z najkorzystniejszych gwarancji na rynku.

O nas

Prestigio® jest szybko rozwijającą się marką, obecną w ponad 75 krajach Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki. Przez ponad dekadę Prestigio umacniało pozycję innowatora w segmencie urządzeń elektronicznych dostarczając konsumentom produkty o najwyższej jakości, wyrazistym stylu i przystępnej cenie

„Prestigio. The Art of Hich-Tech” to motto firmy, za którym kryje się czytelna misja: uczynić życie ludzi bardziej wydajnym, wygodnym i przyjemnym. Naszym celem jest wprowadzanie udogodnień w biznesie, edukacji oraz Twoim codziennym życiu. Od 2011 Prestigio jest wiodącą marką w segmencie nawigacji GPS w Europie Środkowej i Wschodniej, Rosji i WNP, zajmuje także 3 pozycję w kategorii tabletów w regionie CEE.

Posiadane przez nas dwa międzynarodowe certyfikaty jakości – ISO 9001 i 14001 – są świadectwem, że wdrożyliśmy i stosujemy normy jakości, bezpieczeństwa i niezawodności wyrobów, a ponadto dowodzą naszej dbałości o ochronę środowiska.